ESRI-nin tabeliyində Təlim Tədris Mərkəzi ilə İİTKM arasında görüş keçirilib
Görüş zamanı tərəflər əməkdaşlıq edilə biləcək sahələr və birgə reallaşdırıla biləcək layihələr barədə fikir mübadiləsi aparıblar.
İqtisadi Elmi Tədqiqat İnstitutunun tabeliyindəki Təlim Tədris Mərkəzinin (TTM) rəhbərliyi ilə İqtisadi İslahatların Təhlili və Kommunikasiya Mərkəzinin (İİTKM ) rəhbərliyi arasında görüş keçirilib.
Görüşdə TTM-in rəhbəri Aida İbrahimova TTM-in fəaliyyət istiqamətləri, görülmüş işlər və həyata keçirilməsi planlaşdırılan layihələr barədə ətraflı məlumat verib.
İİTKM-in icraçı direktorunun müavini Ramil Hüseyn də öz növbəsində təmsil etdiyi qurumun monitorinq və qiymətləndirmə sahəsində gördüyü işlər və apardığı tədqiqatlardan bəhs edib.
Görüş zamanı tərəflər əməkdaşlıq edilməsi mümkün olan sahələr, birgə reallaşdırıla biləcək layihələr barədə fikir mübadiləsi aparıblar.

Состоялась встреча между Тренинговым центром при ESRI и ЦАКЕР
В ходе встречи стороны обменялись мнениями о направлениях сотрудничества и проектах, которые могут быть совместно реализованы.
Состоялась встреча руководства Тренингового центра при ESRI с руководством Центра анализа и коммуникации экономических реформ (ЦАКЭР).
На встрече руководитель Тренингового центра Аида Ибрагимова подробно рассказала о деятельности центра, проделанной работе и планируемых к реализации проектах.
В свою очередь заместитель исполнительного директора ЦАКЕР Рамиль Гусейн в свою очередь рассказал о работах и ​​исследованиях, проводимых представляемым им учреждением в области мониторинга и оценки.
В ходе встречи стороны обменялись мнениями о возможных направлениях сотрудничества и проектах, которые можно совместно реализовать.