Professor Arzu Hüseynova təlim keçib
Professor Arzu Hüseynova “Azərbaycanın sosial-iqtisadi vəziyyəti: reallıq və perspektivlər” mövzusunda təlim keçib.
26 sentyabr 2023-cü il tarixində Azərbaycan Əmək və Sosial Münasibətlər Akademiyasında həmkarlar ittifaqları kadr və fəallarının ixtisasartırma və yenidənhazırlıq kursları keçirilib.
Aparılan kurslar çərçivəsində İqtisadi Elmi Tədqiqat İnstitutunun (ESRI) İdarə Heyəti sədrinin birinci müavini, professor Arzu Hüseynova “Azərbaycanın sosial-iqtisadi vəziyyəti: reallıq və perspektivlər” mövzusunda təlim keçib.
Sonda təlim iştirakçılarının sualları cavablandırılıb.
Qeyd edək ki, həmkarlar ittifaqları kadr və fəallarının ixtisasartırma və yenidənhazırlıq kursları çərçivəsində 4, 11 və 16 oktyabr tarixlərində də təlimlər keçiriləcək.

Профессор Арзу Гусейнова провела тренинг
Профессор Арзу Гусейнова провела тренинг на тему «Социально-экономическое положение Азербайджана: реальность и перспективы».
26 сентября 2023 года в Азербайджанской академии труда и социальных отношений прошли курсы обучения и переподготовки персонала и активистов профсоюза.
В рамках проведенных курсов первый заместитель председателя совета директоров Экономического научного исследовательского института (ESRI), профессор Арзу Гусейнова провела тренинг на тему «Социально-экономическое положение Азербайджана: реальность и перспективы».
В завершение были даны ответы на вопросы участников тренинга.
Следует отметить, что тренинги также пройдут 4, 11 и 16 октября в рамках курсов повышения квалификации и переподготовки профсоюзного персонала и активистов.