Professor Arzu Hüseynova təlim keçib
Professor Arzu Hüseynova “Azərbaycanın sosial-iqtisadi vəziyyəti: reallıq və perspektivlər” mövzusunda təlim keçib.
26 sentyabr 2023-cü il tarixində Azərbaycan Əmək və Sosial Münasibətlər Akademiyasında həmkarlar ittifaqları kadr və fəallarının ixtisasartırma və yenidənhazırlıq kursları keçirilib.
Aparılan kurslar çərçivəsində İqtisadi Elmi Tədqiqat İnstitutunun (ESRI) İdarə Heyəti sədrinin birinci müavini, professor Arzu Hüseynova “Azərbaycanın sosial-iqtisadi vəziyyəti: reallıq və perspektivlər” mövzusunda təlim keçib.
Sonda təlim iştirakçılarının sualları cavablandırılıb.
Qeyd edək ki, həmkarlar ittifaqları kadr və fəallarının ixtisasartırma və yenidənhazırlıq kursları çərçivəsində 4, 11 və 16 oktyabr tarixlərində də təlimlər keçiriləcək.

Professor Arzu Huseynova delivered training
Professor Arzu Huseynova delivered training on the topic Azerbaijan’s Social and Economic Situation: Realities and Prospects.
On September 26th, 2023, the Advanced Vocational Training and Retraining of Trade Union Staff Members and Activists took place at the Azerbaijan Labor and Social Relations Academy.
First Deputy Chair of the Board of the Economic Scientific Research Institute (The ESRI), Professor Arzu Huseynova delivered a training on the topic Azerbaijan’s Social and Economic Situation: Realities and Prospects.
In the end, the questions from the participants were answered.
It should be noted that the trainings will also be conducted from October 4th to 11th as part of the courses on the Advanced Vocational Training and Retraining of Trade Union Staff Members and Activists.