ESRI-nin İdarə Heyəti sədrinin birinci müavini SABAH qrupları layihəsinin professor-müəllim heyətinə təlim keçib
ESRI-nin İdarə Heyəti sədrinin birinci müavini, professor Arzu Hüseynova təlim iştirakçılarına “Uğurlu elmi nəşrlərin sirri” mövzusunda təlim keçib.
24 – 25 noyabr 2023-cü il tarixlərində SABAH qrupları layihəsinin professor-müəllim heyəti üçün təlimlər keçirilib.
Təlimçilər arasında İqtisadi Elmi Tədqiqat İnstitutunun (ESRI) İdarə Heyəti sədrinin birinci müavini, professor Arzu Hüseynova da yer alıb. A. Hüseynova iştirakçılara “Uğurlu elmi nəşrlərin sirri” mövzusunda təlim keçib.

Первый заместитель председателя совета директоров ESRI провел тренинг профессорско-педагогического состава проекта групп SABAH
Первый заместитель председателя совета директоров ESRI, профессор Арзу Гусейнова для участников провела тренинг на тему «Секрет успешных научных публикаций».
24-25 ноября 2023 года прошли тренинги для профессорско-педагогического состава проекта групп SABAH.
Среди тренеров также приняла участие первый заместитель председателя совета директоров Экономического научного исследовательского института (ESRI), профессор Арзу Гусейнова. А.Гусейнова провела тренинг для участников на тему «Секрет успешных научных публикаций».
Следует отметить, что на проведенные тренинги по профессиональной специальности были вовлечены 61 педагогов.