ESRI-də Harvard Kennedi Məktəbinin tələbə-ekspertləri ilə görüş keçirilib
Görüşdə Harvard Kennedi Məktəbinin tələbə-ekspertləri tərəfindən aparılan tədqiqat işləri müzakirə olunub.
28 iyun 2024-cü il tarixində İqtisadi Elmi Tədqiqat İnstitutunda (ESRI) Harvard Kennedi Məktəbinin tələbə-ekspertləri ilə görüş keçirilib.
Harvard Universiteti ilə tədqiqat və təhsil-təlim layihəsinin icrası çərçivəsində keçirilmiş görüş zamanı tərəflər arasında bir sıra məsələlər ətrafında fikir mübadiləsi aparılıb. Müzakirələr zamanı Harvard Kennedi Məktəbinin tələbə-ekspertləri tərəfindən aparılan tədqiqat işlərinə xüsusi yer verilib.
Görüşdə ESRI-ni İdarə Heyətinin sədri Şahin Sadıqov, İdarə Heyəti sədrinin birinci müavini, professor Arzu Hüseynova və Xarici-iqtisadi əlaqələr şöbəsinin rəhbəri Səbinə Məmmədli təmsil ediblər.

The ESRI hosted a meeting with student-experts from Harvard Kennedy School
The meeting focused on the various research topics being conducted by student-experts at the Harvard Kennedy School.
On June 28, 2024, the Economic Scientific Research Institute (the ESRI) hosted a meeting with student-experts from the Harvard Kennedy School as part of a collaborative research, education, and training project with Harvard University.
During the meeting, the parties exchanged views on a wide range of issues. Special attention during the discussions was paid to the research work carried out by Harvard Kennedy School student-experts.
The ESRI was represented at the meeting by Shahin Sadigov, Chairman of the Board of Directors, Professor Arzu Huseynova, First Deputy Chairman of the Board of Directors, and Sabina Mammadli, Head of Foreign Economic Relations Department